DO SPRZEDANIA!
Grunt inwestycyjny 31 394 m2 zlokalizowany na terenie przemysłowym, w Zawierciu-Fugasówce przy ul. Kolejowej, w sąsiedztwie zabudowy przemysłowej.
Możliwość zakupu połowy gruntu !
Działka jest ogrodzona i uzbrojona.
W planie zagospodarowania przestrzennego podstawowe przeznaczenie oznaczone symbolem MP - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.
Przeznaczenie uzupełniające symbolem P - pod zabudowę obiektów i urządzeń usług komercyjnych, urządzeń infrastruktury technicznej, dojazdy, parkingi, zatoki postojowe, zieleń urządzona.
Link do kompozycji mapowej:
https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=7481326
Dostępne media:
- prąd 2MW - w odległości 50 m,
- woda DN160 mm - na posesji
- kanalizacja - na posesji
- deszczowa DN 500 mm - na posesji
- gaz średnioprężny DN 300 mm - na posesji.
Dla ww nieruchomości jest przypisany udział wynoszący 1/4 części działki drogowej nr 1370/4 opisany w księdze wieczystej.
Odległości:
Port lotniczy Katowice 29 km,
Katowice 43 km,
Tychy 57 km,
Bielsko Biała 98 km
Dąbrowa Górnicza 25 km,
Zawiercie 2 km,
Jędrzejów 76 km.
Zawiercie – miasto w Polsce położone w województwie śląskim, siedziba powiatu zawierciańskiego. Miasto, leżące na terenie historycznej Małopolski, w Zagłębiu Dąbrowskim[3].
Zawiercie położone jest w środkowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej u źródeł Warty (które znajduje się w dzielnicy Kromołów) oraz Czarnej Przemszy (w dzielnicy Bzów). Rzeki płyną początkowo jedną doliną, a następnie, rozdzielone przez Kuestę Jurajską, zamieniają się w dopływy odpowiednio Odry i Wisły. Miasto leży zatem w dorzeczu dwóch głównych rzek Polski jednocześnie.
W Zawierciu znajdują się zakłady przemysłu ciężkiego (huta żelaza) i odlewniczego (odlewnia żeliwa) oraz do niedawna przemysłu włókienniczego i szklarskiego (huta szkła produkująca szkło kryształowe).
Pod Zawierciem znajdują się pokłady rud ołowiu, cynku i srebra, a także pewne ilości uranu, które nie są eksploatowane. Kiedyś wydobywano także rudy żelaza i węgiel brunatny[4].
Zawiercie słynie jako „brama Jury”, jako że stanowi punkt wyjścia dla wielu szlaków turystycznych na centralną część Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej.
Podana cena działki jest ceną netto.
Zapraszam do współpracy.